Novinky
Dlůho nic? No jasnééé
Na chujoviny čas sů,ale aktualizovat ne? Nene,jen bohužel neni čas,páč stále makáme na materiálu do studia. Koncerty jsou a přibývají. Nejbližší koncert v Hodoníně,na který se moc těšíme zahrát si po boku Checkpoint,BroumBand a Mad Line..... pak nás čeká 22.6 Olšiny Fest v Kněždubě, dále 1.9. super fesťák Pon-Ton v Hodoníně. a pak Motosraz v Hluku na Babí hoře......

A POTOM??? POTOM NEJSPÍŠ STUDIO a NEW ALBUM!!!!!!!!!
COMING SOOOOOOON!
Datum: 27. 05. 2012

Další akce = další náprc
Tak Koncert pro město bez kultury je za náma. Akce se vydařila výborně, až na pár událostí jako třeba Včelí nálet v 18:00 na Ozzzyho oko. Chudák to dostal pár hodin před koncertem.Oko jak balon,ale co se dalo dělat. ODEHRÁLI JSME! Lidi přišli,řádili, my se potili jak prasata a všem nám bylo hej. Díky moc kapele Bestial Therapy za pozvání a taky velké dík všem kteří jste nás přišli podpořit.

Další akce? Další akce byli,jsou,budou ... tudíž jsme dostali další nabídku zahrát v květnu ve Strážnici po boku kapel The Hrozendband, Next Under, Bestial Therapy ad...... Termín zhruba kolem 18-19. května.... UPŘESNÍME!!!

Zatím SEE YA dravci/dravkyně!!!!!
Datum: 30. 04. 2012

Už bylo na čase!!! Koncert pro město bez kultury
Zdar dravci/dravkyně. Tak konečně už se venku oteplilo. Zkurvená zima zmizela jak z venku, tak ze zkušebny a můžeme pokračovat v přípravě nového materiálu.

Začínají se nám pomalu vyskytovat nějaké koncerty..... něco je zatím v jednání,něco už dohodnuto.

Nejbližší akce,kde Incalm zahraje po boku kapel Bestial Therapy,The Hrozenband aj.. bude 28.4. 2012 v Milokošti ve Veselí nad Moravou v hospodě "U Stovky".

Takže všichni kdo nemá línou řiť ať se dostaví 28.4. 2012 podpořit akci Koncert pro město bez kultury !!!!!!
Datum: 15. 04. 2012

Soutěž o účast na fesťáku EXPEDICE Přeštěnice 2012
www.prestenice.cz


Datum: 19. 02. 2012

2012?
Zdar jak sfiňa..... co v roce 2012 nového? Stále makáme na nowých skladbách a jde to dobře.... Momentálně se každý valíme většinou doma u svého nástroje,nebo s partnerkou v posteli ,protože je ve zkušebně kosa jak v ruské pohádce a moc se toho zkoušet nedá .... Ať už je JARO a začne sezóna plná akcí a kopce dobré hudby...
SEE YA....
Datum: 06. 02. 2012

DYING FEST NO.6 10.12.2011
Tak už se blíží další nášup! Tentokrát na legendárním Dying Festu ,který bude letos už po šesté!!!! Všichni přijďte podpořit jak tuto akci,tak i učínkující kapely!!! Pokud zrovna budete v práci,na oslavě apod. nevadí... Rádi Vám napíšeme OMLUVENKU!!!!
Datum: 12. 11. 2011

MOTOSRAZ VÁPENKY 19. - 20. 8. 2011
Sice opožděně ale přeci! Motosraz byl výtečný. Super atmosféra, super lidi, super kapely... prostě všechno super, teda kromě pár věcí co se týče organizace, ale o tom někdy jindy.
Pátek: Ozzzy s Thomasem si to užili nejvíce z celé kapely. Jan byl v pohotovosti a HB? O tom jsme ten den neslyšeli. No a druhý den jsme hráli. Pro někoho jsme byli nudní, pro někoho moc tvrdí. Co už. Prostě byl to víkend plný nasrané hudby a nasraného zvuku motorek!
Datum: 09. 09. 2011

Máme nový přírůstek v kapele. Dne 25.8. 2011 se narodila našemu Janovi a jeho partnerce Martině dcera Ema, která už teď asi váží víc a je delší, ale v den narození měla 3.5 kg a 49cm + plno vlasů (po Janovi asi těžko). Vítej mezi námi Emi!
Datum: 09. 09. 2011

Motosraz Vápenky 2011
Zdar dravci, už se blíží další supr akce a to Motosraz na Vápenkách. Všichni přijďte podpořit zůčastněné kapely, zachlastat, zahulit, zašukat(pokud je ským). Pprostě zkrátka zabavit se věcmi, které rádi děláte! Oba dny jsou nabušené super kapelama, programem, motorkama, holkama atd.
Datum: 17. 08. 2011

Tlachova svíca
Tak Tlachovu svícu máme za sebou. Super akce! Bylo to výborné až na pár jedinců kteří Thomasovi vyléli pivo do pedalboardu a jedince který furt Janovi bral mikrofon a blákal do něj samé chobotoviny!! Jinak na pohodu akce. Příští týden na Vápenkách v sobotu spolu s The Pant, Sad Harmony a Shaark! SEE YA!
Datum: 14. 08. 2011

III. Tasovské rockování
Jak bych to jen shrnul? Zkrátka: SUPER AKCE, SUPER LIDI, SUPER KAPELY, SUPER FANOUŠCI.

Ti z Vás, kteří nenavštívili tuto akci přišli o fajn zážitky, kopec srandy a mrtě super muziky. Díky všem, kteří jste dorazili podpořit jak nás tak ostatní kapely!
SEE YOU AT THE NEXT SHOW
Datum: 01. 08. 2011

Díky všem, kteří neseděli doma na prdeli a přišli na Royal! Díky taky pořadatelům za pozvání! Bylo to super!
Datum: 30. 06. 2011


Mrkněte na profil Incalm na Bandzone.cz.
Datum: 21. 04. 2011

Incalm opět pokračuje dál v novém složení.
Proběhly velké personální změny. Opustili nás členové: klávesista/zpěvák Wavřon, kytarista Čtvrťa a basák Pavel Hrbáč. Kytary se vzdal i druhý kytarista Jan, který zaujmul nelehkou pozici, a to post basáka a zpěváka. Kytary nahradili noví členové Thomas a Ozzzy. Tímto přejem bývalým členům do budoucna spoustu hudebních zážitků a úspěchů ve svých nových kapelách. Dále pracujeme na novém setu. V playlistu se kromě pár skladeb z alba Save My Soul objeví i nová tvorba, která se ponese v novém duchu a směru . Pevně doufáme, že i po relativně delší pauze dokážeme zaujmout.
Datum: 08. 04. 2011

Zahráli jsme si v Brněnském klubu Brooklyn. Fotky zde.
Datum: 31. 10. 2009

Nový klip ke skadbě "Not a dogs change" můžete shlédnout zde.
Datum: 5. 10. 2009

Videoklip ke skladbě "Shop Around The Corner" můžete shlédnout zde.
Datum: 19. 11. 2007

Tak a koncert ve Bzenci je zanámi. Bohužel k nespokojenosti pořadatelů. Přišla opravdu jen hrstka fanoušků. (Na to, že to bylo jediné vystoupení skupiny MASTER v ČR). No to se moc nepochlapili (fanoušci), že. No a my taky ne.:) Taky komu by se chtělo hrát, když vás nikdo neposlouchá:) Akci tedy nehodnotím moc dobře. (teplé pivo, špatný zvuk)
Datum: 28. 9. 2006

Vítejte na oficiálních stránkách kapely Incalm. Zatím žádné novinky nemáme, tak až budou a určitě budou tak, se to tu objeví. :-)
Autor: Wavron, 18. 9. 2006